A verseny neve |
Résztvevő tanulók száma |
Verseny típusa |
Eredmény, megjegyzés |
Helyi versenyek |
|
|
|
Deák Komplex Tanulmányi verseny |
100 fő |
Magyar kommunikáció, matematika, váltófutás, futball, kézilabda |
Helyi verseny meghívott tanulókkal |
Éneklő osztályok versenye |
110 fő |
Művészetek: 80-as évek slágerei |
Helyi verseny |
Helyi mesemondó verseny alsó tagozat |
18 fő |
Magyar irodalom: mesemondás |
12 fő a döntőben |
Hulladékgyűjtés |
110 fő |
Környezetismeret, természetismeret |
Verseny az osztályok között |
Magyar nyelv -és irodalom |
|
|
|
nyelvÉSZ
|
13 fő |
Magyar nyelvtan: Dolgozat írása |
Megyei döntőbe jutott 2 tanuló Legeredményesebb versenyző megyei 13. hely, megyei 30. hely |
József Attila megyei versmondó verseny |
1 fő |
Magyar irodalom: szavalat |
Területi döntő 1. hely Megyei döntő 1. hely Továbbjutott a regionális döntőbe |
Szavalóverseny Bocfölde |
2 fő |
Magyar irodalom: szavalat |
Emléklap |
Tudásbajnokság |
6 fő |
Több tantárgy: levelezős |
A versenyt teljesítette 6 fő: 3 arany 2 ezüst 1 bronz minősítés |
Tudásbajnokság megyei forduló |
1 fő |
Több tantárgy: dolgozat írása |
1 tanuló megyei 5. 6. 7. helyezés |
Akadályokon át! Mesemondó Bak |
4 fő |
Magyar irodalom: mesemondás |
2. hely, 3. hely |
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny |
13 fő |
Magyar nyelvtan: tollbamondás, dolgozat |
Megyei döntőben nem jutott tanuló |
Művészetek |
|
|
|
Rajzversenyek, fotópályázat |
60 fő |
Művészetek |
Bak, IKSZT, Az ételed az életed! Diákönkormányzat pályázatai, |
Matematika, Informatika |
|
|
|
Nemzetközi Kengurú Matematikaverseny |
14 fő |
Matematika: Dolgozat írása |
Megyei 40. hely |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
12 fő |
Matematika: Dolgozat írása |
Legeredményesebb tanuló 58%-ot teljesített. |
ECDL vizsga - 1-4. modul |
3 fő |
Informatika |
Sikeres vizsga |
Természetismeret, Technika |
|
|
|
Kerékpáros Iskola Kupa városkörnyéki döntő |
4 fő |
Kresz: elmélet, gyakorlat |
2 db megyei 1. hely, és 1 db 3. hely |
Ki a mester két keréken? |
4 fő |
Kresz: elmélet, gyakorlat |
Megyei 1. hely 2. hely 3. hely |
Ismerem technikai környezetemet! |
4 fő |
Technika, életvitel és gyakorlat |
Megyei 10. 14. 15. 16. hely |
Sport |
|||
Játékos sportvetélkedő városkörnyéki döntő |
alsós csapat |
Testnevelés |
Bagod december 12. |
Városkörnyéki teremlabdarúgó Diákolimpia |
IV. korcsoport fiú |
Testnevelés futball |
Zalaegerszeg november 20. |
Mikulás Kupa |
12 fő felsős leány IV. korcsoport |
Testnevelés kézilabda |
Egervár december 05. |
Városi, városkörnyéki kézilabda diákolimpia |
III. és IV. korcsoport leány |
Testnevelés kézilabda |
Zalaegerszeg február 21. |
Szabadfogású birkózás |
alsós csapat 5 fő |
Testnevelés |
Tófej III. hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
2017-2018. tanév