Söjtöri Deák Ferenc

Általános Iskola

Get Adobe Flash player

A verseny neve

Résztvevő tanulók száma

Verseny típusa

Eredmény, megjegyzés

Helyi versenyek

 

 

 

Deák Komplex Tanulmányi verseny

Deák Futball Kupa

Deák Futóverseny

Deák Kézilabda Kupa Leány

100 fő

Magyar kommunikáció, matematika, váltófutás, futball, kézilabda

Helyi verseny meghívott tanulókkal

5 iskola részvételével

Helyi mesemondó verseny alsó tagozat

18 fő

Magyar irodalom: mesemondás

12 fő a döntőben

Hulladékgyűjtés

110 fő

Környezetismeret, természetismeret

Verseny az osztályok között

Foci Farsang

9 fő

Labdarúgás

Február 11.

Európai Sporthét Tófej-Söjtör Kerékpárverseny

15 fő

Kerékpározás

Szeptember 29.

Karácsonyi játékos sportverseny

50 fő

Sorverseny

 Helyi verseny december 21.

Magyar nyelv -és irodalom

 

 

 

nyelvÉSZ

 

13 fő

Magyar nyelvtan: Dolgozat írása

Megyei 16. Hatvani Lilla és megyei 19. hely Simon Mihály

Szavalóverseny Bocfölde

2 fő

Magyar irodalom: szavalat

1.      hely Szilvás Máté

Tudásbajnokság

4 fő

Több tantárgy: levelezős

Egy ezüst egy arany minősítés

Tudásbajnokság megyei forduló

1 fő

Több tantárgy: dolgozat írása

Megyei: 9. hely és megyei 4. hely Senkó Barni és Kovács Ákos - matematika

Akadályokon át! Mesemondó Bak

4 fő

Magyar irodalom: mesemondás

Emléklap

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

11 fő

Magyar nyelvtan: tollbamondás, dolgozat

Megyei döntőben nem jutott tanuló

Művészetek

 

 

 

Tiszán innen, Dunán túl

1 fő

Ének-zene, népdaléneklési verseny

területi és megyei forduló, arany, majd ezüst minősítés Kemenczei Kristóf

Aprók Dala

4 fő

Ének-zene, népdaléneklési verseny

2 db arany 2 db ezüst minősítés (Bekő Flóra, Szabó Kinga; Orsós Laura, Vizsi Krisztián

Rajzversenyek, fotópályázat

103 fő

Művészetek

 Bak: „Királyom, királyom!” 2 díjazott tanuló, IKSZT Táplálék=Egészség!

Matematika, Informatika

 

 

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

9 fő

Matematika: Dolgozat írása

Megyei 13. hely Kovács Ákos

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

7 fő

Matematika: Dolgozat írása

ECDL vizsga - 1-4. modul

7 fő

Informatika

Sikeres vizsga

Természetismeret, Technika

 

 

 

Kerékpáros Iskola Kupa városkörnyéki döntő

4 fő

Kresz: elmélet, gyakorlat

Megyei I. hely Fehér Virág, Márkus Bence, megyei III. hely Száraz Réka, Megyei II. hely Molnár Roland, Megyei V. hely Szilvás Máté

Országis I. hely Fehér Virág, V. hely Márkus Bence

Ki a mester két keréken?

4 fő

Kresz: elmélet, gyakorlat

Megyei 1. hely Országos 16. hely Szilvás Máté

Ismerem technikai környezetemet!

40 fő

Technika, életvitel és gyakorlat

Nincs továbbjutó!

Sport

Kis Iskolák Sportversenye Labdarúgás megyei döntő IV. korcsoport

6 fő

Labdarúgás

május 16. VI. helyezés

Diákolimpia Városkörnyéki Labdarúgó döntő – Kis-iskolák

8 fő

Labdarúgás

május 09. II. helyezés

Diákolimpia Városkörnyéki labdarúgó döntő – IV. korcsoport

8 fő

Labdarúgás

április 29. IV. helyezés

Diákolimpia Városkörnyéki labdarúgó döntő – III. korcsoport

9 fő

Labdarúgás

március 28. III. helyezés

Diákolimpia Többpróba Bajnokság Zalaegerszeg Városkörnyéki Diákolimpia

16 fő

Atlétika

április 15.

II. kocsoport fiú csapat 3. hely

II. kocsoport fiú egyéni 1. hely Farkas György

II. kocsoport leány csapat 5. hely

II. kocsoport leány egyéni 8. hely Dominkó Sára

Diákolimpia Többpróba Bajnokság Zalaegerszeg Városkörnyéki Diákolimpia

1 fő

Atlétika

megyei 8. hely Farkas György május 07.

Játékos Ügyességi Verseny Sportvetélkedő Bagod

15 fő

Sorverseny

december 04.

IV. helyezés

Diákolimpia Kisiskolák Megyei Döntő Nagykanizsa Kézilabda

 10 fő

 Kézilabda

Április 08. III. helyezés

Diákolimpia Városkörnyéki Labdarúgó Döntő 

 10 fő

Labdarúgás

Március 25. II. korcsoport VI. helyezés

Mikulás Kupa - Egervár

10 fő

Kézilabda

December 06. IV. helyezés

Diákolimpia Kisiskolák Atlétika Verseny

12 fő

Atlétika

Május 17. Leány csapat IV. helyezés Fiú csapat VII. helyezés

Bozsik Futball Torna Bagod

8 fő

Futball

II. helyezés, III. korcsoport

Zalaszentgrót Pályaavató Kézilabda Torna

8 fő

Kézilabda

június 11.

2017-2018. tanév

A verseny neve

Résztvevő tanulók száma

Verseny típusa

Eredmény, megjegyzés

Helyi versenyek

 

 

 

Deák Komplex Tanulmányi verseny

100 fő

Magyar kommunikáció, matematika, váltófutás, futball, kézilabda

Helyi verseny meghívott tanulókkal

Éneklő osztályok versenye

110 fő

Művészetek: 80-as évek slágerei

Helyi verseny

Helyi mesemondó verseny alsó tagozat

18 fő

Magyar irodalom: mesemondás

12 fő a döntőben

Hulladékgyűjtés

110 fő

Környezetismeret, természetismeret

Verseny az osztályok között

Magyar nyelv -és irodalom

 

 

 

nyelvÉSZ

 

13 fő

Magyar nyelvtan: Dolgozat írása

Megyei döntőbe jutott 2 tanuló Legeredményesebb versenyző megyei 13. hely, megyei 30. hely

József Attila megyei versmondó verseny

1 fő

Magyar irodalom: szavalat

Területi döntő 1. hely Megyei döntő 1. hely Továbbjutott a regionális döntőbe

Szavalóverseny Bocfölde

2 fő

Magyar irodalom: szavalat

Emléklap

Tudásbajnokság

6 fő

Több tantárgy: levelezős

A versenyt teljesítette 6 fő: 3 arany 2  ezüst 1 bronz minősítés

Tudásbajnokság megyei forduló

1 fő

Több tantárgy: dolgozat írása

1 tanuló megyei 5. 6. 7. helyezés

Akadályokon át! Mesemondó Bak

4 fő

Magyar irodalom: mesemondás

2. hely, 3. hely

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

13 fő

Magyar nyelvtan: tollbamondás, dolgozat

Megyei döntőben nem jutott tanuló

Művészetek

 

 

 

Rajzversenyek, fotópályázat

60 fő

Művészetek

 Bak, IKSZT, Az ételed az életed! Diákönkormányzat pályázatai,

Matematika, Informatika

 

 

 

Nemzetközi Kengurú Matematikaverseny

14 fő

Matematika: Dolgozat írása

Megyei 40. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

12 fő

Matematika: Dolgozat írása

Legeredményesebb tanuló 58%-ot teljesített.

ECDL vizsga - 1-4. modul

3 fő

Informatika

Sikeres vizsga

Természetismeret, Technika

 

 

 

Kerékpáros Iskola Kupa városkörnyéki döntő

4 fő

Kresz: elmélet, gyakorlat

2 db megyei 1. hely, és 1 db 3. hely

Ki a mester két keréken?

4 fő

Kresz: elmélet, gyakorlat

Megyei 1. hely 2. hely 3. hely

Ismerem technikai környezetemet!

4 fő

Technika, életvitel és gyakorlat

Megyei 10. 14. 15. 16. hely

Sport

Játékos sportvetélkedő városkörnyéki döntő

alsós csapat

Testnevelés

Bagod december 12.

Városkörnyéki teremlabdarúgó Diákolimpia

IV. korcsoport fiú

Testnevelés futball

Zalaegerszeg november 20.

Mikulás Kupa

12 fő felsős leány IV. korcsoport

Testnevelés kézilabda

Egervár december 05.

Városi, városkörnyéki kézilabda diákolimpia

III. és IV. korcsoport leány

Testnevelés kézilabda

Zalaegerszeg február 21.

Szabadfogású birkózás

alsós csapat 5 fő

Testnevelés

Tófej III. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

A verseny neve Résztvevő tanulók száma Verseny típusa Eredmény, megjegyzés
Helyi versenyek      
Deák Komplex Tanulmányi verseny 100 fő  Magyar kommunikáció, matematika, váltófutás, futball, kézilabda  Helyi verseny meghívott tanulókkal
Éneklő osztályok versenye 110 fő  Művészetek: népdal, modern dal Helyi verseny
Helyi mesemondó verseny alsó tagozat 25 fő Magyar irodalom: mesemondás 12 fő a döntőben
Kultúra napi vetélkedő 12 fő Magyar irodalom Himnusz írása
Versolvasó verseny Költészet napja alkalmából 12 fő Magyar irodalom Helyi verseny
Hulladékgyűktés 110 fő  Környezetismeret, természetismeret Verseny az osztályok között
Magyar nyelv -és irodalom      
nyelvÉSZ 17 fő Magyar nyelvtan: Dolgozat írása Megyei döntőbe jutott 6 tanuló Legeredményesebb versenyző megyei 2. hely, megyei 6. hely
József Attila megyei versmondó verseny  1 fő  Magyar irodalom: szavalat Területi döntő 1. hely Megyei döntő 1. hely Továbbjutott a regionális döntőbe
Szavalóverseny Bocfölde 3 fő Magyar irodalom: szavalat 1 tanuló 1. helyezés
Tudásbajnokság 5 fő Több tantárgy: levelezős A versenyt teljesítette 4 fő: 4 arany 1 ezüst 1 bronz minősítés
Tudásbajnokság megyei forduló 2 fő Több tantárgy: dolgozat írása 1 tanuló megyei 5. 6. 7. helyezés
Mesefalva mesemondó Bak 4 fő  Magyar irodalom: mesemondás 2 tanuló ért el 3. helyezést
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 16 fő Magyar nyelvtan: tollbamondás, dolgozat Megyei döntőben nem jutott tanuló
Művészetek      
Aprók dala 5 fő Művészetek: Énekverseny 1 kiemelt arany, 1 arany, 1 ezüst minősítés
Harris Alapítvány rajzverseny 30 fő Művészetek, egészséges életmód 1-3. helyezés
Rajzversenyek 60 fő Művészetek  Bak, IKSZT, Diákönkormányzat pályázatai, Zalavíz pályázata
Matematika, Informatika      
Nemzetközi Kengurú Matematikaverseny 10 fő Matematika: Dolgozat írása Legeredményesebb versenyző: 54. hely 
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 11 fő Matematika: Dolgozat írása  
ECDL vizsga - 1-4. modul 12 fő Informatika Sikeres vizsga 
Természetismeret, Technika      
Kerékpáros Iskola Kupa városkörnyéki döntő 6 fő Kresz: elmélet, gyakorlat Országos Csapat 10. hely egyéni 10. és 14. hely
Ki a mester két keréken?  8 fő Kresz: elmélet, gyakorlat Megyei 1. hely Országos döntő 5. hely
Kis iskolák atlétika csapatversenye 12 fő Sport: Atlétika Leány megyei döntő 2. hely Fiú megyei döntő 4. hely
A hód napja természetjáró verseny 6 fő Természetismeret: Elmélet, túrázás 5. és 9. helyezés csapatban
Teleki Pál Földrajzverseny 1 fő  Földrajz: Dolgozat írása  
Sport
Leány Kézilabda teremtorna Lenti 12 fő Sport 4. helyezés 4. korcsoport
Futball Zalaegerszeg Kisiskolák városi versenye 10 fő Testnevelés: futball 4. korcsoport 6. hely
Futball Tófej  10 fő Testnevelés: futball 3. korcsoport 2. hely
Zala Megyei Diákolimpia Sakk Megyei verseny 2 fő  Sport: sakk 2 tanuló 2. helyezés
Városkörnyéki Teremlabdarúgó Diákolimpia 11 fő  Sport futball 4. helyezés 3. korcsoport
Kézilabda Egervár Mikulás Kupa 10 fő Sport: kézilabda 3. helyezés
Kisiskolák Versenye Városkörnyéki Diákolimpia 10 fő Sport: kézilabda 4. korcsoport 2. helyezés
Iskolák Versenye Városi Diákolimpia 10 fő Sport: kézilabda 4.korcsoport 2. helyezés
Kisiskolák Versenye Megyei Diákolimpia 10 fő Sport: kézilabda 3. helyezés
Városkörnyéki Diákolimpia Kézilabda Zalaegerszeg 10 fő Sport: kézilabda 3. korcsoport 2. helyezés

Köszöntő...

Köszöntjük a Söjtöri Deák Ferenc Iskola honlapján!

E-napló

Aktuális

Programok

Tanévnyitó ünnepély
2019. augusztus 30. péntek 16 óra
Tankönyvosztás:
2019. augusztus 29. csütörtök 13:00-17:00
2019. augusztus 30. péntek 08:00-10:30
Közösségépítő nap
2019. szeptember 02.


KAFFEE projekt - Elektronikus ügyintézés felhasználói segédlet és projekt tájékoztató

Letöltés itt

Határtalanul!


Határtalanul! 2017
Felvidék


Határtalanul! 2018
"Muravidék és Muraköz gyöngyszemei"


Olvasmányok

Molnár Ferenc:
A Pál utcai fiúk
Gárdonyi Géza:
Egri csillagok

Jókai Mór:
A nagyenyedi két fűzfa

Mikszáth Kálmán:
Szent Péter esernyője

Móricz Zsigmond:
Légy jó mindhalálig

Tamási Áron:
Ábel a rengetegben