A verseny neve |
Résztvevő tanulók száma |
Verseny típusa |
Eredmény, megjegyzés |
Helyi versenyek |
|
|
|
Deák Komplex Tanulmányi verseny |
100 fő |
Magyar kommunikáció, matematika, váltófutás, futball, kézilabda |
Helyi verseny meghívott tanulókkal |
Éneklő osztályok versenye |
110 fő |
Művészetek: népdal, modern dal |
Helyi verseny |
Helyi mesemondó verseny alsó tagozat |
25 fő |
Magyar irodalom: mesemondás |
12 fő a döntőben |
Kultúra napi vetélkedő |
12 fő |
Magyar irodalom |
Himnusz írása |
Versolvasó verseny Költészet napja alkalmából |
12 fő |
Magyar irodalom |
Helyi verseny |
Hulladékgyűktés |
110 fő |
Környezetismeret, természetismeret |
Verseny az osztályok között |
Magyar nyelv -és irodalom |
|
|
|
nyelvÉSZ |
17 fő |
Magyar nyelvtan: Dolgozat írása |
Megyei döntőbe jutott 6 tanuló Legeredményesebb versenyző megyei 2. hely, megyei 6. hely |
József Attila megyei versmondó verseny |
1 fő |
Magyar irodalom: szavalat |
Területi döntő 1. hely Megyei döntő 1. hely Továbbjutott a regionális döntőbe |
Szavalóverseny Bocfölde |
3 fő |
Magyar irodalom: szavalat |
1 tanuló 1. helyezés |
Tudásbajnokság |
5 fő |
Több tantárgy: levelezős |
A versenyt teljesítette 4 fő: 4 arany 1 ezüst 1 bronz minősítés |
Tudásbajnokság megyei forduló |
2 fő |
Több tantárgy: dolgozat írása |
1 tanuló megyei 5. 6. 7. helyezés |
Mesefalva mesemondó Bak |
4 fő |
Magyar irodalom: mesemondás |
2 tanuló ért el 3. helyezést |
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny |
16 fő |
Magyar nyelvtan: tollbamondás, dolgozat |
Megyei döntőben nem jutott tanuló |
Művészetek |
|
|
|
Aprók dala |
5 fő |
Művészetek: Énekverseny |
1 kiemelt arany, 1 arany, 1 ezüst minősítés |
Harris Alapítvány rajzverseny |
30 fő |
Művészetek, egészséges életmód |
1-3. helyezés |
Rajzversenyek |
60 fő |
Művészetek |
Bak, IKSZT, Diákönkormányzat pályázatai, Zalavíz pályázata |
Matematika, Informatika |
|
|
|
Nemzetközi Kengurú Matematikaverseny |
10 fő |
Matematika: Dolgozat írása |
Legeredményesebb versenyző: 54. hely |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
11 fő |
Matematika: Dolgozat írása |
|
ECDL vizsga - 1-4. modul |
12 fő |
Informatika |
Sikeres vizsga |
Természetismeret, Technika |
|
|
|
Kerékpáros Iskola Kupa városkörnyéki döntő |
6 fő |
Kresz: elmélet, gyakorlat |
Országos Csapat 10. hely egyéni 10. és 14. hely |
Ki a mester két keréken? |
8 fő |
Kresz: elmélet, gyakorlat |
Megyei 1. hely Országos döntő 5. hely |
Kis iskolák atlétika csapatversenye |
12 fő |
Sport: Atlétika |
Leány megyei döntő 2. hely Fiú megyei döntő 4. hely |
A hód napja természetjáró verseny |
6 fő |
Természetismeret: Elmélet, túrázás |
5. és 9. helyezés csapatban |
Teleki Pál Földrajzverseny |
1 fő |
Földrajz: Dolgozat írása |
|
Sport |
|
|
|
Leány Kézilabda teremtorna Lenti |
12 fő |
Sport |
4. helyezés 4. korcsoport |
Futball Zalaegerszeg Kisiskolák városi versenye |
10 fő |
Testnevelés: futball |
4. korcsoport 6. hely |
Futball Tófej |
10 fő |
Testnevelés: futball |
3. korcsoport 2. hely |
Zala Megyei Diákolimpia Sakk Megyei verseny |
2 fő |
Sport: sakk |
2 tanuló 2. helyezés |
Városkörnyéki Teremlabdarúgó Diákolimpia |
11 fő |
Sport futball |
4. helyezés 3. korcsoport |
Kézilabda Egervár Mikulás Kupa |
10 fő |
Sport: kézilabda |
3. helyezés |
Kisiskolák Versenye Városkörnyéki Diákolimpia |
10 fő |
Sport: kézilabda |
4. korcsoport 2. helyezés |
Iskolák Versenye Városi Diákolimpia |
10 fő |
Sport: kézilabda |
4.korcsoport 2. helyezés |
Kisiskolák Versenye Megyei Diákolimpia |
10 fő |
Sport: kézilabda |
3. helyezés |
Városkörnyéki Diákolimpia Kézilabda Zalaegerszeg |
10 fő |
Sport: kézilabda |
3. korcsoport 2. helyezés |