2022-2023. tanév versenyeredmények
Verseny megnevezése
|
Verseny időpontja
|
Résztvevők száma
|
Verseny helyszíne
|
Verseny jellege
|
Eredmény
|
Deák Foci Kupa
|
2022. október 13.
|
40 fő
|
Söjtör
|
sport:2 leány és 4 fiúcsapat
|
Leány csapat 2. helyezés,
fiú csapat 3. helyezés
|
Deák Váltófutás
|
2022. október 11.
|
80 fő
|
Söjtör
|
sport
|
Alsós csapat 3. helyezés
Felsős csapat 2. helyezés
|
Állatok világnapja rajzverseny
|
2022. október 04.
|
60 fő
|
Söjtör
|
Diákönkormányzat verseny
|
|
„Állatok a mesékben” rajzpályázat
|
2022. november
|
15 fő
|
Bak
|
|
1 fő díjazott – 3. hely
|
„Állatok a mesékben” mesemondó verseny
|
2022. november 18.
2022. november 25.
|
12 fő
4 fő
|
Söjtör
Bak
|
helyi
körzeti (11 iskola)
|
Az első helyezettek Bakon képviselik iskolánkat.
2 db 3. helyezés
|
Ady Endre versmondó verseny
|
2022. november 21.
|
2 fő
|
Zalaegerszeg
|
városi, városkörnyéki
|
emléklap
|
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
|
2022. november 21.
|
6/5 fő
|
Söjtör
|
helyi
|
1 tanuló bejutott a megyei fordulóba
|
Szavalóverseny Bocföldén Petőfi Sándor emlékére
|
2023. január 19.
|
1 fő
|
Bocfölde
|
körzeti
|
emléklap
|
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny
|
2023. március 22. 23.
|
11 fő
|
Söjtör
|
helyi
|
megyei döntőbe jutott 1 fő, de nem tudott részt venni rajta
|
Tudásbajnokság megyei döntő
|
2023. március 24.
|
2 fő
|
Zalaegerszeg
|
megyei döntő
|
2 fő, 1 fő bejutott az országosra
|
Labdarúgó városkörnyéki döntő IV. korcsoport
|
2023. március 31.
|
8 fő
|
Tófej
|
városkörnyéki döntő
|
2. hely
|
Lány kézilabda
|
2023. április 17.
|
8 fő
|
Egervár
|
5-7. osztály lányok
|
3. hely
|
Városkörnyéki labdarúgó Diákolimpia
|
2023. április 18.
|
8 fő
|
Zalaegerszeg
|
III. korcsoport fiú foci
|
5. hely
|
Városkörnyéki labdarúgó Diákolimpia
|
2023. április 20.
|
8 fő
|
Zalaegerszeg
|
Városkörnyéki foci 2. korcsoport
|
5. hely
|
Aprók dala népdaléneklési verseny
|
2023. április 21.
|
3 fő
|
Bak
|
területi
|
1 db kiemelt arany és 2 db arany minősítés
|
Ki a mester, két keréken?
|
2023. május 04.
|
4 fő
|
Zalaegerszeg
|
felmenő rendszerű, megyei
|
Fiúk: megyei 1. és 2. hely. Lányok: megyei 2. és 3. hely
|
Papp Simon Foci Kupa
|
2023. május 10.
|
8 fő
|
Gellénháza
|
területi
|
3. helyezés
|
Sárvíz-kupa
|
2023. május 09.
|
8 fő
|
Egervár
|
területi
|
3. helyezés
|
Ki a mester, két keréken?
|
2023. május 24.
|
1 fő
|
Budapest
|
országos
|
13. helyezés
|
Tudásbajnokság országos döntő
|
2023. május
|
1 fő
|
Szeged
|
országos
|
11. hely
|
2021-2022. tanév
2020-2021.tanév
A 2020-2021. tanévben nem volt mód versenyeken való részvételre Tankerületi utasítás alapján.
Tanulóink az alábbi versenyeken vettek rész:
- Bendegúz levelezős verseny 1 fő – arany minősítés
- Az év himnusza verseny 2021 1 fő – tárgyjutalom
- Sport háziversenyek – 50 fő
2019-2020. tanév
Versenyek
2019-2020-as tanévben az alábbi versenyeken vettek részt iskolánk tanulói:
Tanulmányi versenyek
- Tudásbajnokság – levelezős verseny – 5 fő – Eredmény: arany, ezüst minősítések
- Kenguru Matematikaverseny – 6 fő jelentkezett – a verseny elmaradt
- Zrínyi Ilona Matematikaverseny – 7 fő – Eredmény: megyei: IV. helyezés és megyei XIV. helyezés
- Tiszán innen, Dunán túl… Népdaléneklési verseny 5 fő Eredmény: 1 fő arany minősítés – megyei forduló elmaradt
- Radnóti verseny – Bocfölde – 1 csapat 3 fő - Eredmény III. helyezés
- Szavalóverseny Bocfölde – 1 fő – Eredmény: I. helyezés
- NyelvÉsz verseny – 8 fő – Eredmény: 41. hely a legjobb
- Mesemondó verseny Bak – 4 fő – Eredmény: II. helyezés
- Rajzverseny Bak – 22 tanuló – Eredmény 2 db III. helyezés
- Házi mesemondó verseny – 12 fő
- Deák Komplex Tanulmányi Verseny – 2 db I. helyezés. 1 db II. helyezés
- Házi hulladékgyűjtő verseny
Sportversenyek:
- Deák Futóverseny – Eredmény: 2 db I. helyezés
- Deák Foci Kupa – Eredmény: IV. helyezés
- Deák Kézilabda Kupa – Eredmény: III. helyezés
- Játékos Ügyességi Verseny Bagod – Eredmény: IV. helyezés
- Teremlabdarúgó Torna Zalaegerszeg – IV. korcsoport – Eredmény: III. helyezés
- Mikulás Kupa Egervár – Eredmény: IV. helyezés